NAHRÁVÁNÍ

Muzika Mia je mobilní. Vezme svůj kufřík a přijede k vám.

Nebo vy přijedete ke mně a společně můžeme využít prostor  pro kreativní tvoření. Sednice domácího studia ve Velharticích v čarokrásném předhůří Šumavy k tomu svou atmosférou nabádá. Okolní příroda je magická, stejně tak jako bezčasí, které zde plyne.

Ceny zde jsou dané v oblasti čísel, ale jsem přístupná

barterovému obchodu.
Kontaktujte mne a dopřejte si dělat to, co vás baví.

PRO JEDNOTLIVCE

Vytvořte a zachyťte své zvuky s mobilním nahrávacím studiem Muzika Mia. K dispozici jsou mikrofony, hudební nástroje, a nahrávací zařízení. Kontaktujte Muzika Mia a získejte bližší informace či termín pro Vaše nahrávání.

Svět zvuku je na dosah ruky.


600Kč/hodina vč. poradenství

2 500,-/singl

PRO ŠKOLY

Krásný dárek od učitelů nejen pro děti, ale hlavně pro rodiče a babičky. Nacvičte s dětmi alespoň 12 písniček, básniček, společného hraní na hudební nástroje, česky nebo v jiném jazyce, zahrajte je se třídou ve svém známém prostředí a pak už jen čekejte na předání všech objednaných originálních CD.

Muzika Mia komunikuje o počtu objednaných CD a formě finanční úhrady s rodiči.

200,-/CD + cestovné 7 Kč/km

PRO SENIORY

Povězte svůj příběh. Nahrajte vzkaz svým dětem. Odpovídejte na zvídavé otázky studia Muzika Mia v pohodlí Vám blízkém. Muzika Mia je nejen mobilní, ale i empatická, seriózní a velmi milá.  Zavolejte 601-503-829 a dozvíte se více o sezeních a jejich dostupnosti. Nečekejte příliš dlouho, kalendář Muzika Mia se rychle plní.

2 500,-/nahrávka + cestovné 7 Kč/km

VLASTNÍ KONCERT

Máme tipy na prostory, kde byste mohli uspořádat své vystoupení pro rodiče, příbuzné či Vaše známé. Blýskněte se před svými kamarády a pozvěte je na Váš koncert.

Kontaktujte Muzika Mia, abyste si udělali jedinečný zvuk. Společně připravíme hezký večer, jehož výsledkem bude zvukový záznam. Vaši fanoušci budou mít určitě radost. 

od 4 000,-/večer

MLUVENÉ SLOVO

Jestliže potřebujete nahrát Váš text, poezii či jiná sdělení, můžete si vše nahrát samozřejmě sami.

Ale pokud se na to necítíte, svěřte tuto práci ženskému podmanivému hlasu a profesionálnímu přístupu Muzika Mia.

 

Cena mluveného slova se odvíjí od délky nahrávky.

HUDEBNÍ PODKRES

Muzika Mia se dokáže se vcítit do vašich emocí. Projevte jí důvěru a dejte jí čas na příchod muzikantské Múzy. Skladby jsou většinou tvořené s piánem, ale studio disponuje kytarou, bubínky, flétnou, harmoničkou, deštěm, mořem, hlasy přírody... Ostrov hudby je nevyzpytatelný.

Cena dohodou

Ceny zde jsou dané v oblasti čísel.

Pokud máte co nabídnout vy sami, jsem ráda za barterový obchod, jsem zvědavá k vaší nabídce.

Muzika Mia nabízí vybavení a poradenství, které vám pomohou při kreativním procesu.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Retro Singer
Little Music Fan
Banjo Player

VÍTE, KDO RÁD ZPÍVÁ, HRAJE, MLUVÍ?

ZNÁTE JEJICH SEN?

DARUJTE JIM ZÁŽITEK NEBO JEJICH DEMO!

7

7

5

5

3

3

Zážitek ve studiu - Večer pro vaše nejbližší 

cca 10h přes den, večer, noc. Prožijte pár hodin s vašimi blízkými, zpívejte, hrajte, pouštějte si karaoké, bavte se. Vyzkoušejte si sluchátka, mikrofon, klávesy, kytary... Prožijte tyto chvíle hudbou a zkuste si jaké to je, být zpěvákem. Ocitněte se v malebné světnici v předhůří Šumavy, která vás upoutá jedinečnou atmosférou. K využití je bar, kuchyně, koupelna. Občerstvení si můžete přivézt, či objednat. Samozřejmostí je zvuková nahrávka mp3 vašich povedených věcí. Termín je nutné domluvit min. 14 dní předem, telefonicky nebo e-mailem. Poukaz je platný pouze se symbolem (číslem), po zaplacení na účet.

Cena platí pro skupinu 3 - 12 osob   od 8 000 Kč.

Nahrávka dema - Jeden den za mikrofonem 

10h přes den, večer, noc. Studio s kuchyní, gaučíkem a koupelnou. Možnost použití instrumentů (klávesy, kytara, ukulele, cajon, looper Boss  rc505, flétny, perkuse, mikrofony, zvuk. Vlastní nástroje jsou vítány. Co stihneme za 10 hodin, to sestříhám, upravím, vybereme společně skladby, které budou na CD. Domluvíme si potisk CD. Během 30 dnů po nahrávání je CD hotové. Nahráváme v domácím studiu Muzika Mia, Velhartice, předhůří Šumavy. Poukaz je platný pouze se symbolem (číslem), po zaplacení na účet.

Cena pro jednotlivce   od 6 000 Kč.

Nahrávka singlu - 2 hodiny v nahrávacím studiu 

2hodiny přes den i večer. Možnost zapůjčení instrumentů (klávesy, kytary, ukulele, cajon, looper Boss  rc505, flétna, perkuse, mikrofony, zvuk). Vlastní nástroje jsou vítány.  Čím lépe je člověk připraven, tím je práce nahrávání lepší. Využijte dvě hodiny plně, připravte se. Úprava nahrávky, potisk CD, hand made obal. Nahráváme v domácím studiu s kuchyní, gaučíkem, koupelnou,  Velhartice, předhůří Šumavy. Poukaz je platný pouze se symbolem (číslem), po zaplacení na účet.

Cena pro jednotlivce   od 4 000 Kč.

Kontaktujte mne

MUZIKA MIA

601 503 829

All rights reserved Muzika Mia © 2017