August 5, 2020

Srpnový mejdánek a Ty! Zpívej, hraj, karaokuj....

July 15, 2020

Je tady. Miláček Tascam s osmi vstupy pro nahrávání.

July 7, 2020

Open Mic Muzika Mia mnozí již znáte. Jste-li hudebník (profi nebo amatér), máte jedinečnou možnost zazářit před publikem, které je zvědavé a nedočkavé na Vaši hudební produkci.
Je zde k dispozici kytara, piano a samozřejmě mikrofon. Máte-li co ukázat, ukažte to!

Navíc...

June 14, 2020

Tuším, že zavítá k nám dnes skvělý Frank Sinatra, Elvis Presley, Madonna, Rammstein a Kamila Fiala a Mensajero Miroslav Piños a Tataboj a Martin Rožníček! Užijme si večer plnými doušky! Muzika Mia a Hospůdka Na Kovárně - Velhartice Bohemia!

June 3, 2020

Červen začíná, Muzika Mia otvírá.

Mikrofónek, piánko, kytárka, looper a YouTube plný karaoké! 

6. 6. kolem šesté, pódium bude připravené.

Velhartice, Bohemia - Hospůdka Na Kovárně.

Vstup: bez ega.

April 24, 2020

Nebudu vám lhát. Pro mne je to "bezčasí", které si náramně užívám. Můj život se zastavil, aby se mohl rozjet novým směrem a s jasnějším záměrem.

Tento čas nečas trávím hodně sama se sebou. Jsem ráda za čas strávený se svým synem, hrajeme hudbu, skládáme songy, zpíváme c...

January 25, 2020

Když jsem před 30 lety byla v páté třídě, psali jsme slohové cvičení, jak bude vypadat svět v roce 2020. Tenkrát to pro všechny bylo opravdové science fiction. Některé věci, jako že auta budou jezdit nad městy, místo lidí budou některé práce vykonávat roboti, budeme jí...

December 15, 2019

V roce 2019 pomohla Muzika Mia ke zrodu singlu Mořský koník, jehož auterem je Petr Mazel. Nahrání, zpracování, duplikace a potisk CD, home made obal a singl může lámat rekordy v hitparádách! 

September 2, 2019

Je již tradicí, že Muzika Mia nahrává každý rok písně dětí ze základní školy v Písku. Pod vedením paní učitelky Šťastné jsem s žáky 4. třídy nahrála písně a pohádku za dvě hodiny. Chválím výbornou předpřípravu, protože - čím lépe mají děti natrénováno, tím méně času st...

April 30, 2018

Open Mic je akce, kde je pro vás hudebníky připravený mikrofón a pěkný zvuk.

Můžete zpívat své autorské písně, covery či zahrát skladby jiných interpretů. Hrát budete před publikem, který přijde cíleně nebo bude jen procházet.

Máte jedinečnou možnost se zviditelnit. Může...

Please reload

Recent Posts

August 5, 2020

July 15, 2020

Please reload

Archive

Please reload

Tags

Please reload

MUZIKA MIA

Od 2020 NOVÉ ČÍSLO 601 503 829

All rights reserved Muzika Mia © 2017